piątek, 27 marca 2015

H&M HOME znów zachwyca...


W szale remontów, przeprowadzki i innych zawirowań, a jest tego wszystkiego sporo; kończymy nasze mieszkanie, musimy odnowić poprzednie, remontujemy babciną łazienkę...a na projekty czeka trzech klientów..., w końcu około północy znalazłam czas na przegląd skrzynki mailowej...
A tam cuda ;) - H&M przysłało powiadomienie o otwarciu sklepu internetowego i przepadłam.

H&M Home jak zwykle zachwyca produktami, które w zestawieniu ze skandynawską konkurencją mają też nie ukrywajmy całkiem przyzwoite ceny. Jakby tego było mało wszystko okraszone jest przepięknymi zdjeciami aranżacji. Jest stylowo, estetycznie i jest w czym wybierać...baba czuje się conajmniej jak dziecko w cukierni...tylko brać i zjadać oczami co się da ;)

Na szczegółną uwagę zasługują dywaniki, piękne wzornictwo, świetne kolory...niestety ilość posiadanego zwierzyńca studzi zapał, wiem, że u nas nie przetrwają długo, trzeba wybrac coś ładnego ale i praktycznego.
Ograniczyłam się do wyboru szarych dywaników łazienkowych, ręczników do wc i kilku poduszek do salonu.
Traf chciał, że podczas nocnych zakupów przed komputer przydreptało zaspane dziecko, więc wirtualny koszyk zakupowy został dopełniony o gadżety z motywem gwiazdek ;)

Oto nasze wybory :

Muszę pokazać Wam choć część zdjęć ze strony sklepu, bo są czarujące. Ciężko wybrac najlepsze, więc będzie ich sporo :) Miłego oglądania.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz